Regulamin

Regulamin Sklepu Internetowego pbtpolska.pl określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży produktów firmy Riposta II za pośrednictwem Sklepu Internetowego pbtpolska.pl.

WARUNKI OGÓLNE, WARUNKI ZAMAWIANIA I SPRZEDAŻY:

 1. Właścicielem Sklepu Internetowego pbtpolska.pl jest:
  RIPOSTA II PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MICHAŁ MORYS
 2. ul. Sobocińskiego 10/5  ; 40-687 Katowice 
  z siedzibą mieszczącą się przy ul. Łowieckiej ; 41-707 Ruda Śląska
  NIP: 6341460160, Regon: 277588211
 3. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.
 4. Zamówienia na produkty można składać za pośrednictwem strony WWW znajdującej sie pod adresem http://www.pbtpolska.pl, mailowo [email protected]  lub telefonicznie (telefony podane w zakładce kontakt).
 5. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego pbtpolska.pl. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub drogą mailową.
 6. Zamówienie może zostać anulowane przez pracownika sklepu bez podania przyczyny.
 7. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje się czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.
 8. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywalny cza dostawy.
 9. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania zapasów objętych taką forma sprzedaży.
 10. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty Sklepu Internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronie sklepu bądź wprowadzanie w nich zmian.
 11. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej (po ówczesnym kontakcie mailowym bądź telefonicznych).
 12. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z ponizszych form płatności:
  1. przy odbiorze: należnośc pobiera listonosz bądź kurier
  2. przelewem bankowym na konto sklepu.
 13. Za zakupiony towar Sklep Internetowy wystawia fakturę bądź paragon.
 14. ZWROTY:
  Kupujący może zrezygnowac z towaru zakupionego przez sklep Internetowy bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony oraz posiada metkę. Zwracany towar należy odesłać na adres firmy Riposta II paczką nadaną przesyłką kurierską. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostana zwrócone przelewem bankowym na konto Kupującego w ciągu 14 dni od otrzymania kompletnego zwrotu towaru wraz z paragonem. Zwrot należy wysłać bez kwoty pobraniowej. W innym przypadku firma Riposta II nie odbierze przesyłki. Produkty personalizowane (np. kamizelki elektryczne z nazwiskiem) nie podlegają zwrotowi ani wymianie. 
 15. REKLAMACJE:
  Jeżeli po otrzymaniu towaru Kupujący znajdzie w nich wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres firmy. Do odsyłanego otwaru należy dodać fakturę lub paragon oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrzone zostaną w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uzasadnienia reklamacji towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jesli będzie to juz niemozliwe, z powodu wyczerpania nakładu, sklep zwróci nabywny równowarośc ceny produktu bądź zaoferuje mu inne dostepne w sklepie towary do wyboru.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl